W naszej szkole odbyły się eliminacje zawodów lekkoatletycznych Młody Pedros Cup. Wystartowało 11 szkół podstawowych. Uczniowie rywalizowali w skoku wzwyż, rzucie piłą lekarską, biegu na 30 metrów i biegu drużynowym w ciągu 4 minut.  Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce, nieznacznie ulegając Szkole Podstawowej nr 63 i zakwalifikowała się do finału zawodów, który odbędzie się 31 stycznia w  Hali Łuczniczka. Wystartuje w nim 12 najlepszych szkół podstawowych spośród kilkudziesięciu startujących w eliminacjach. Sukces indywidualny odniósł Łukasz Wódczak zwyciężając w konkursie skoku wzwyż. Szkołę reprezentowali: Klaudia Kubińska, Klaudia Krupińska, Jasiu Brzozowski, Maciej Kulczyk, Franek Kasiorek, Łukasz Wódczak, Dominika Szulc, Aneta Wydziałkowska, Kinga Drewek, Kacper Ryśkiewicz, Julia Białowąs, Miłosz Smaga, Marysia i Adaś z klasy IV.Startujących dopingował dwukrotny medalista olimpijski Artur Partyka. 

  • dscn1076 (kopiowanie)
  • dscn1078 (kopiowanie)