W piątek 18 listopada w hali sportowej naszej szkoły rozegrany został finał XXIV Bydgoskjej  Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wystartowały: Szkoła Podstawowa nr 67, Szkoła Podstawowa nr 45, Katolicka Szkoła Podstawowa i Szkoła Podstawowa nr 48. Po trzech zdecydowanych zwycięstwach zespół naszej szkoły zajął pierwsze miejsce. Pokonał SP 67 10 : 2i Katolicką SP 10 : 0 i SP 45 8 ; 1. W zespole SP 48 grały: Sandra Bryk , Marta Dąbrowska, Martyna Steliga, Martyna Robakowska, Oliwia Nowak, Justyna Wydziałkowska, Natalia Kużaj, Patrycja Libigocka, Joanna Krzewińska, Rykaczewska Martyna, Szczawinska Oliwia i Olga Rodziewicz.  

Drużyna  naszej szkoły reprezentować będzie Bydgoszcz w rozgrywkach wojewódzkich , który rozegrany zostanie w środę 23 listopada. 

  • IMG_2106
  • IMG_2109