W naszej hali odbyły się 2 półfinały wojewódzkich Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej. Kolejność 1. półfinału była następująca: 1.SP Brodnica, 2.SP 66 Bydgoszcz 3. SP Piechcin. W 2. półfinale grał nasz zespół, który po rzutach karnych wygrał z SP Strzelno oraz 15-11 wygrał z SP Grudziądz, zajmując 1. miejsce w półfinale – do finału wojewódzkiego awansowały po 2 najlepsze zespoły z półfinałów. Niestety nasza reprezentacja po przeciętnej grze nie była w stanie pokonać w finale zespołu z Brodnicy i Bydgoszczy i w końcowej klasyfikacji zajęliśmy 3. miejsce w województwie. Nasi uczniowie odebrali brązowe medale oraz piękny puchar. Serdecznie gratulujemy reprezentacji SP 48, która grała w następującym składzie: Tymon Wiśniewski, Kacper Sokołowski, Dawid Szlęzak, Oskar Dębowski, Tomasz Grzymski, Adam Wojtkowski, Filip Zwiewka, Kornel Wypijewski, Maks Pamin, Mateusz Kałdon, Przemysław Pasternacki, Jakub Ciżmowski, Filip Ziółkowski, Jan Bogucki.