Reprezentacja dziewcząt jako pierwsza awansowała do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Droga do finału nie była łatwa : w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży nasze „szczypiornistki” zajęły I miejsce, o najwyższej lokacie zadecydowała lepsza różnica bramek nad SP 14 Bydgoszcz. W ćwierćfinale zajęliśmy I miejsce i na półfinał 13.11.2019 r . wybraliśmy się do Kowalewa Pomorskiego. Po bardzo dobrej grze całego zespołu , szczególnie w obronie, wygraliśmy z gospodyniami turnieju różnicą 4 bramek i przegraliśmy z SP Brodnica. Zajęcie 2 miejsca w półfinale zapewniło nam udział w finale wojewódzkim i walkę o medale. Nasza reprezentacja grała w składzie: Justyna Wydziałkowska, Natalia Kużaj, Zuzanna Zych, Amelia Borkowska ,Natalia Kabat , Anastasija Halaiba, Elvira Dubovnia, Wiktoria Nikołajew , Oliwia Tubisz i Pola Winiecka .        SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

O finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej zagrają także  nasi panowie. W dniu 15.11.2019 r. ( piątek ) w naszej hali odbędą się dwa półfinały, mecze od godz. 9.00. Czeka nas więc spora dawka emocji i piłki ręcznej.  Kibiców serdecznie zapraszamy !!!