W dniach 31 maja – 2 czerwca graliśmy w ogólnopolskim turnieju z okazji Dnia Dziecka w Bydgoszczy. Turniej organizował nasz klub czyli MUKS Bydgoszcz. Wzięło w nim udział 26 zespołów, w trzech kategoriach wiekowych. Rocznik 2006, w którym występowały Wiktoria Wieczorek, Ania Grzeszczak i Julia Wilczyńska, wywalczył złote medale. Rocznik 2007 (Inga Grabowska, Wiktoria Tworek i Liliana Twardzińska – srebrne), a rocznik 2008, gdzie grały Julia Leszczyńska, Nina Janowska, Julia Czaja i Nicole Żuchowska, brązowe. Dodajmy, że w roczniku 2006 reprezentantki naszej szkoły zdobyły najbardziej cenne statuetki z turnieju. Wiktoria Wieczorek została wybrana MVP, czyli najbardziej wartościową zawodniczką turnieju, a Ania Grzeszczak została wybrana do drużyny All Stars, czyli do pierwszej piątki turnieju.  

  • 1
  • 10