We wtorek 10 grudnia powitaliśmy w progach naszej szkoły wyjątkowych gości. RYMcerze, bo o nich mowa, przyjechali do nas w odpowiedzi na zaproszenie naszej szkoły, Zespołu Szkół nr 29, który również uczestniczył w imprezie, oraz Bydgoskiego Ośrodka Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki BORPA. DJ Yonas oraz Bęsiu zwrócili się do uczniów obydwu szkół z wyjątkowym przesłaniem. Podzielili się swoim świadectwem życia oraz zaprezentowali utwór z najnowszej płyty. Przekonali, że nie warto marnować swojego życia sięgając po używki, nie warto marnować swych talentów oraz relacji z bliskimi oraz rówieśnikami. Udowodnili, że lepiej żyć w zgodzie z sobą, stawiając na własny rozwój oraz zainteresowania.Udział w projekcie zainspirował nas także do zorganizowania międzyszkolnego konkursu plastycznego pod tytułem „Nie zmarnuj swojego życia – stop używkom”, w którym podjęliśmy temat zagrożeń związanych z używkami. Organizatorami konkursu były: p. Renata Kaczmarek z Zespołu Szkół nr 7, p. Kamila Szostak z Zespołu Szkół nr 29 oraz p. Joanna Dąbrowska z Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1. Podczas imprezy Dyrektor ZS nr 7 Pan Piotr Żłobinski oraz Wicedyrektor ZS nr 29 Pani Lilianna Dalecka wręczyli nagrody autorom najbardziej pomysłowych i twórczych prac.

  • IMG_5488
  • IMG_5489