6 maja zakończyliśmy rywalizację w tegorocznej Lidze Zuchów województwa kujawsko – pomorskiego. W ostatnim spotkaniu pokonaliśmy zespół Basket 25 III Bydgoszcz 50:25. Dla naszej drużyny punktowały: Ania Grzeszczak – 28, Natalia Erlich – 8, Wiktoria Wieczorek – 5, Ania– 2 Szczepankowska – 4, Julia Boniewicz, Julia Wilczyńska – 2, Monika Lawrenz – 1. Ponadto grały: Malwina Grobelna, Wiktoria Ciborska, Julia Cabaj, Amelia Cieszyńska, Zosia Gaca i Oliwia Kotlenga.     W tegorocznych rozgrywkach dziewczęta z klasy 4b naszej szkoły wywalczyły srebrne medale wygrywając 6 z 7 spotkań! Wręczenie medali nastąpi na uroczystym zakończeniu sezonu koszykarskiego, które jak co roku odbędzie się w naszej hali w czerwcu. Teraz dziewczęta będą się szykować do silnie obsadzonego turnieju mini koszykówki rocznika 2006 organizowanego przez nasz klub. Turniej odbędzie się w dniach 2 – 4 czerwca na kilku bydgoskich halach, a do naszego miasta zjedzie ok. 20 zespołów z całej Polski.

  • 1
  • 10