11 marca, w hali sportowej przy ulicy Czerkaskiej w Bydgoszczy, rywalizowaliśmy w drugim turnieju Ligi Zuchów województwa kujawsko – pomorskiego. W pierwszym meczu zdecydowanie pokonaliśmy zespół gospodyń – Błękitnego Delfina 48:21, natomiast w drugim spotkaniu ulegliśmy drużynie Basketstal Grudziądz 32:45. W tym drugim mecz udo połowy 4 kwarty graliśmy punkt za punkt, a zwycięstwo umknęło nam w ostatnich 4 minutach. Nasz zespół, grający mecz po meczu był już nieco podmęczony i nie wytrzymał końcówki kondycyjnie. Warto także zauważyć, że w tym spotkaniu daliśmy przeciwniczkom za darmo 4 punkty rzucając dwa razy do swojego kosza. Ale ogólnie po raz kolejny zagraliśmy bardzo dobre zawody, a dziewczęta walczyły bardzo ambitnie. Dla naszego zespołu punktowały: Ania Grzeszczak – 32 pkt., Wiktoria Ciborska – 16 pkt., Malwina Grobelna – 7 pkt., Julia Wilczyńska – 4 pkt., Natalia Erlich – 4 pkt., Wiktoria Olszak – 4 pkt., Ania Szczepankowska – 4 pkt., Wiktoria Wieczorek – 4 pkt., Zosia Gaca – 3 pkt., Sandra Nowak – 2 pkt. Ponadto grały: Oliwia Kotlenga, Julia Dornecka i Magda Dołęga. Teraz w rozgrywkach nastąpi ponad miesięczna przerwa, a po niej start rundy finałowej, do której awansowaliśmy z drugiego miejsca w grupie z dorobkiem 3 zwycięstw i 1 przegranej.