4 marca zainaugurowaliśmy w Grudziądzu Ligę Zuchów województwa kujawsko – pomorskiego. Po bardzo dobrych meczach odnieśliśmy dwa zdecydowane zwycięstwa. Wygraliśmy z MUKS I SP 63 Bydgoszcz 25:8 oraz z Basket 25 II Bydgoszcz 29:4. Zespół zagrał bardzo walecznie oraz znakomicie w obronie. Warto dodać, że przez pierwsze trzy kwarty obu meczów straciliśmy tylko jednego kosza. Dopiero w czwartych kwartach, gdy wynik był już rozstrzygnięty, pozwoliliśmy przeciwniczkom rzucić kilka punktów. Dla naszej drużyny punktowały: Wiktoria Ciborska – 16, Martyna Rotecka – 10, Ania Grzeszczak – 9, Zosia Gaca – 5, Julia Wilczyńska – 4, Wiktoria Olszak – 4, Wiktoria Wieczorek – 2, Malwina Grobelna – 2, Natalia Erlich – 2. Ponadto grały: Ania Szczepankowska, Monika Lawrenz i Amelia Cieszyńska. Kolejny turniej już w najbliższą sobotę – 11 marca, a naszymi przeciwnikami będą Błękitny Delfin z Bydgoszczy oraz Basketstal Grudziądz. Zdjęcia z turnieju w Grudziądzu w galerii.