8 grudnia br. uczennice naszej szkoły : Julia Kamińska i Matylda Kaja z kl.IIb SP oraz Maria Ćwikła z kl.IId SP wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Moje spotkanie z Henrykiem Sienkiewiczem", który odbył się w Zespole Szkół nr 29 w Bydgoszczy. Do konkursu przystąpiły 4 zespoły trzecioklasistów i jeden drugoklasistów. Julka, Matylda i Marysia, wykazując się  ogromną wiedzą dotyczącą  życia i twórczości znakomitego polskiego pisarza, pokonały starsze koleżanki oraz  kolegów i  zajęły III miejsce!!!  W nagrodę  każda z uczennic otrzymała dyplom i książkę autorstwa Henryka Sienkiewicza, a jako zespół - egzemplarz powieści F.H. Burnett "Tajemniczy ogród", który wzbogacił zbiory naszej szkolnej biblioteki. Wielkie brawa i ogromne gratulacje!!! 

.

  • WP_20161208_16_19_29_Pro
  • WP_20161208_17_03_16_Pro